Czerwony Listopad
Kupując ten produkt otrzymasz polterowych Punktów, które możesz następnie wydać na książki, gry i inne produkty dostępne w polterowym sklepiku z nagrodami. Przeczytaj więcej!
Czerwony Listopad, eksperymentalny okręt podwodny gnomów, ma poważne kłopoty. Okręt oszalał i wszystko naraz zaczęło się sypać. Wybuchają pożary, kadłub przecieka, a wszystkie ważne systemy się psują. Pomoc jest już w drodze, lecz gnomi marynarze muszą przetrwać do momentu przybycia ekipy ratunkowej. Z każdą mijającą minutą coś się psuje. Czy wytrwasz aż nadejdzie pomoc?
Czerwony Listopad, oryginalna gra autorstwa Bruno Faidutti'ego oraz Jefa Gontiera to wyścig z czasem, w którym wygrana zależy od współpracy graczy.
Cechy produktu:
| Liczba graczy: | 3-8 |
| Wiek graczy: | 12+ |
| Czas rozgrywki: | 60-120 minut |
| Instrukcja: | polska |
| Wydanie: | polskie |
Najczęściej kupowany z...
Opinie klientów





Gra kooperacyjna, w której niby może wygrać jeden gracz opuszczając pozostałych, ale jeszcze mi się to nie zdarzyło, ponieważ uratowanie łodzi jest bardzo trudne, nie mówiąc już o planowaniu ucieczki z listopada (warunek to samotnego zwycięstwa). Rozegrałem do tej pory 7 partii i wraz ze znajomymi tylko dwukrotnie udało nam się uratować łódź, czyli poziom trudności jest wysoki, ale to dobrze, bo nie znudzi się za szybko. Do tego dochodzi wiele emocji, wielokrotnie zdarzały nam się krzyki w stylu "Leć tam i napraw tą torpedę, bo zaraz wybuchniemy".
Szczerze polecam, świetna zabawa, także dla osób, które na co dzień nie mają do czynienia z planszówkami.
Szczerze polecam, świetna zabawa, także dla osób, które na co dzień nie mają do czynienia z planszówkami.
Opinia dodana przez Karol K. dnia 2010-10-04 02:28:07
1 z 1 osób uznało tę opinię za przydatną.
Dodaj swoją opinię
Aby dodawać opinie musisz mieć konto w naszym sklepie.Nie masz konta? Zarejestruj się.














- Polecamy
- Wysyłamy w ciągu 24 godzin












